Oproject

Logo Tractel

Oproject jako dystrybutor Tractel® – prezentacja

Są różne przesłanki do kooperacji w biznesie, ale niezależnie od nich – zgodność systemów wartości kooperantów – potrafi zamienić każdy rodzaj kontaktu biznesowego w przyjemną  i owocną współpracę dla realizacji celów. Przedstawiamy Państwu zatem Tractel® i jego marki. Zostaliśmy dystrybutorem Tractel® abyście Państwo również mogli doświadczać tej wartościowej relacji biznesowej.

Tractel® to europejski producent rozwiązań w branży urządzeń dźwignicowych oraz prac na wysokości, o których będziemy opowiadać przedstawiając konkretne produkty. Dzisiaj jako dystrybutor Tractel® wyjaśnimy Państwu czym kieruje się nasz partner projektując i oddając w nasze ręce swoje rozwiązania.

Graficzne przedstawienie najważniejszych faktów w rozwoju firmy Tractel®
Historia Tractel®

Misja, wizja i wartości – dlaczego zostaliśmy dystrybutorem Tractel®?

Misja Tractel® by być światowym liderem wśród specjalistów ds. bezpieczeństwa, poprzez dostarczanie godnych zaufania oraz opłacalnych rozwiązań i usług z zakresu pracy na wysokości. Dodajmy, że zbiega się ona z misją Oproject aby stanowić uznane wsparcie dla naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wizja Tractel®  warunkuje bycie ukierunkowaną na klienta innowacyjną organizacją od reprezentowania swoimi działaniami poniższych wartości. Jakie wartości w działaniach Tractel®  i Oproject są zbieżne?

Bezpieczeństwo – to podstawa ponieważ nasi klienci, podwykonawcy i pracownicy polegają na nas, musimy zapewnić im bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości i w ich środowisku pracy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać to zaufanie.

Interesy naszych klientów – są dla nas zawsze na pierwszym planie, albowiem dystrybutorzy, kontrahenci i inni klienci, z którymi współpracujemy na całym świecie, są siłą napędową naszej działalności. Nasza firma dobrze sobie radzi, jeśli dostarczamy takie rozwiązania, które sprawiają, że ich firmy dobrze funkcjonują.

Niezawodność  i wiarygodność – skupiamy się na niej dla wszystkich naszych produktów i rozwiązań jakie dostarczamy. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty i rozwiązania są najwyższej jakości i pracują niezawodnie przez cały okres ich użytkowania. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy równie niezawodni w biznesie. Mówimy to, co robimy, i robimy to, co mówimy – jesteśmy zaufanymi partnerami biznesowymi, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszej organizacji.

Przedsiębiorczość i innowacyjność. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej działalności, jesteśmy zręczni i szybko korzystamy z możliwości. Wprowadzamy innowacje, ponieważ w ten sposób zapewniamy naszym klientom lepszą wartość, odróżniamy się od naszych konkurentów i ostatecznie zapewniamy, że firma Tractel® będzie się dobrze rozwijać przez kolejne lata.

Skupiamy się na projektach, które zdecydowaliśmy się zrealizować, i doceniamy pracę zespołową, zarówno w naszych organizacjach, jak i w powiązanych jednostkach biznesowych. Oznacza to, że działamy w sposób przejrzysty jako partnerzy i jesteśmy odpowiedzialni za projekty, których się podejmujemy.

Jako dystrybutor Tractel® potwierdzamy oferowaną jakość

Czy certyfikat to gwarancja bycia godnym zaufania? Nie, jednak nie mamy obaw by poddać się rzetelnym ocenom.

System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz jakością wdrożony w firmie Tractel® spełnia wymagania następujących norm: – Jakość zgodnie z ISO 9001:2015 – Bezpieczeństwo i higiena pracy zgodnie z OHSAS 18001:2007 – Ochrona środowiska zgodnie z ISO 14001:2015.

Produkty Tractel® posiadają certyfikaty zgodności z nową dyrektywą maszynową 2006/42/WE, z normą EN 1808 i z aktualnymi normami dotyczącymi środków ochrony indywidualnej, takimi jak EN 18799-1 (drabiny stałe z szynami bocznymi), EN 18799-2 (drabiny stałe ze środkową belką nośną), EN 341 (urządzenia do zsuwania się), EN 353-1 (ruchome urządzenia samohamowne z prowadnicą) i EN 353-2 (ruchome urządzenia samohamowne na prowadnicach ruchomych). Frima Tractel® jest aktywnym członkiem wszystkich branżowych organów normalizacyjnych w Europie i Ameryce Północnej.

Portfolio rozwiązań, które oferujemy jako dystrybutor Tractel®

  • Bezpieczeństwo na wysokości – urządzenia samohamowne (stopfor, blocfor, derope), kotwy, uprzęże – środki ochrony zbiorowej, jak barierki ochronne (Bluewater), bramki bezpieczeństwa (Fabenco) i siatki bezpieczeństwa (Knot®).
  • Pomiar i kontrola obciążenia – wagi, urządzenia pomiarowe, dynafor, handifor, dynasafe, dynaline, dynarope i dynaplug.
  • Podnoszenie i przenoszenie –ręczne wciągniki linowe (tirfor®) oraz elektryczne (tirak, minifor), zaciski, krążki linowe i haki, a także urządzenia do obsługi naziemnej.
  • Tymczasowy i stały dostęp –  wciągniki (tirak) i podesty aluminiowe (ALTA, skysafe), podesty transportowe i robocze do prac masztowych oraz windy budowlane (Scanclimber®), urządzenia do konserwacji budynków oraz rozwiązania stałego dostępu dla przemysłu, infrastruktury i budynków.
  • Usługi – usługi w zakresie kontroli na miejscu i konserwacji urządzeń, konserwacji warsztatowej i generalnych remontów sprzętu mechanicznego, jak również usługi szkoleniowe i usługi wynajmu.
Graficzna prezentacja marek będących w grupie Tractel®
Marki Tractel®

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, aby uzyskać numery telefonów proszę kliknąć: Dystrybutor Tractel®, a jeśli wyślą Państwo do nas wiadomość z wykorzystaniem poniższego formularza – to my skontaktujemy się z Państwem.