Oproject

Ogranicznik udźwigu LL211

ogranicznik udźwigu

Ogranicznik udźwigu LL211 stanowi bardzo dobrą ochronę urządzenia przed przeciążeniem. W obecnym czasie urządzenia produkowane są z zapasem wytrzymałości dużo mniejszym niż kiedyś. Dlatego przeciążenie konstrukcji może zakończyć się oddaniem urządzenia do złomowania. Pomijając nawet przepisy prawa, które wymagają ograniczników udźwigu – skala kosztów i niebezpieczeństwa wynikająca z przeciążenia urządzenia skłania do szukania najlepszych rozwiązań zabezpieczających.

Czytaj dalejOgranicznik udźwigu LL211

Sterowanie radiowe urządzeń w transporcie

AT - 600 ALTA

Oferujemy Państwu sterowanie radiowe urządzeń w transporcie. Będzie ono odpowiednie dla przenośników taśmowych, pojazdów ratunkowych (np. lawety), wciągarek leśnych, wciągarek na łodziach rybackich, betoniarek, a nawet bram przemysłowych.

Czytaj dalejSterowanie radiowe urządzeń w transporcie

Elcon Industrial Systems – sterowania radiowe

Logo Elcon

Elcon Industrial Systems to przedsiębiorstwo założone w 2019 roku w Holandii, w Amsterdamie przez człowieka z wieloletnim doświadczeniem w branży (w biznesie od 2002r.) i współpracownika wiodących marek branży sterowań dźwignic.

Czytaj dalejElcon Industrial Systems – sterowania radiowe

Dokumentacja UTB wymagana do zarejestrowania i eksploatacji urządzenia.

Dokumentacja UTB – jej zakres i forma oraz ustalenie osób odpowiedzialnych za jej przygotowanie – są jednym z głównych problemów z jakim zgłaszają się do nas Klienci. Chcę przybliżyć Państwu informacje na ten temat. Dlatego jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jakie dokumenty są niezbędne w procesie rejestracji i być może podczas eksploatacji suwnic, żurawi, wciągników i wciągarek to właściwy artykuł.

Czytaj dalejDokumentacja UTB wymagana do zarejestrowania i eksploatacji urządzenia.

Montaż wciągników linowych i łańcuchowych w zakładzie produkcji żywności

Montaż wciągników linowych i łańcuchowych

Szczególne wymagania, szczególny rodzaj pracy podczas montażu wciągników linowych i łańcuchowych oraz jak zwykle sukces i zadowoleni odbiorcy prac 🙂

Czytaj dalejMontaż wciągników linowych i łańcuchowych w zakładzie produkcji żywności

Oproject – montaż i serwis urządzeń w zakładach produkcji żywności

prace w zakładach produckji żywności

Produkcja żywności to dziedzina szczególna – czy są to słodycze, przetwórstwo mięsne, czy jajka w proszku. Praca w zakładach produkcji żywności, obarczonych daleko ponad przeciętnym rygorem sanitarnym jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowych środków. Oproject spełnia restrykcyjne wymagania branży spożywczej i realizuje prace w zakładach produkcyjnych.

Czytaj dalejOproject – montaż i serwis urządzeń w zakładach produkcji żywności

Kontrola jakości – Oproject nieustannie poszerza horyzonty i uzupełnia wiedzę.

Skan zaświadczenia udziału w szkoleniu kontroler jakości

Od początku istnienia Oproject jakość wykonywanych usług i produktów oddawanych w ręce klientów miała dla nas podstawowe znaczenie. Nie tylko jakość związana z ofertą firmy, a także jakość współpracy: komunikacji z klientem, terminowości realizacji, słowności i solidności.

Czytaj dalejKontrola jakości – Oproject nieustannie poszerza horyzonty i uzupełnia wiedzę.